P1-P2 Başlangıç Eğitimi

P1 – P2 Başlangıç Eğitim Program Detayı
7 günlük ( ekstra + 2 gün) eğitim programında P1-Pilot , P2-Ground Pilot ve P2 İrtifa uçuşları eğitimleri bir arada verilmektedir.


Katılımcı ve Eğitmen Sayıları:

Eğitimlerimize katılımcı sayısı eğitimlerin kalitesi açısından max 12  kişi ile sınırlıdır. Eğitimlerimizde en az 2 eğitmen bulunmaktadır.


Uçuş Malzemesi:

Başlangıç eğitimleri boyunca Ulusky uçuş ekipmanları kullanılmaktadır. Katılımcıların herhangi bir ekipman almalarına ihtiyaç yoktur. Her kilo aralığı için ayrı metrekare ekipman kullanılmaktadır. Her ekipmanı maksimum 2 kişi kullanmaktadır. Faaliyet öncesi rezervasyonlar bu kilo aralıklarına göre alındığından erken rezervasyon yapmak avantajlıdır.


Ücrete dahil olanlar:

Eğitim boyunca kullanılacak tüm ekipmanlar, faaliyet bölgesindeki ulaşımlar, eğitmenlerimiz size sunacağı eğitim dökümanları ücrete dahildir.


Kesin Rezervasyon için Gerekenler:

Sitemiz üzerinden eğitiminizi online olarak kredi kartınızla, 3D güvenli ödeme ile ve taksitle satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden tüm eğitimlerimiz %10 indirimlidir.


Rezervasyon Şartları:

 1. Eğitimlerimize katılımcı sayısı  max 12  kişi ile sınırlıdır. Her iki kişiye bir malzeme düşmektedir.
 2. Faaliyetten iki hafta önce faaliyetlerin ön rezervasyonları gerçekleşir.
 3. Faaliyetten önce katılımcı belirtilen ödemeyi sitemiz üzerinden tamamlarsa kesin rezervasyon listesine girer.
 4. Ödemelerini yaparak kesin rezervasyonlu listesine girdikten sonra, faaliyet rezervasyon iptallerini faaliyetten en geç 15 gün önce gerçekleştirebilirler.
 5. Faaliyetten 15 gün önce yapılan rezervasyon iptallerinde geri ödeme yapılmaz.
 6. Faaliyet esnasında hava bozukluğundan veya pratik yetersizlikten dolayı eğitimini tamamlayamamış katılımcılar rezervasyon yaptırarak bir diğer faaliyete katılabilirler.
 7. Faaliyet esnasında hava bozukluğundan veya pratik yetersizlikten dolayı eğitimini tamamlayamamış katılımcılar ödeme koşullarında belirtilen tutarda faaliyet masraf ve faaliyet sigorta masraf bedeli öderler.
 8. Pratik yetersizlikten dolayı eğitimini tamamlayamamış katılımcılar bir sonraki faaliyete rezervasyon yaptırdıklarında rezervasyonlarını en geç 15 gün önce iptal edebilirler. Bundan sonra yapılan rezervasyon iptallerinde “ sadece günlük faaliyet masrafını ve faaliyet sigorta masraf bedelini ödeyerek katılabilecekleri” bu haklarını kaybederler.
 9. Meteorolojik koşullar dolayısıyla Ulusky eğitmenleri tarafından faaliyetler ertelenebilir.
 10. Eğitim ücreti en geç eğitimin ilk günü katılımcı tarafından yapılması gereklidir.
 11. Eğitimini tamamlayamamış katılımcılara geri ödeme yapılmaz.

Katılımcıların yanlarında getirmesi gerekenler :

Bileği yüksek bot, parmaksız eldiven, eğitim boyunca rahat bir eşofman veya pantolon tercihi, sezona uygun kıyafetler.

 

〉 ŞİMDİ ONLINE BAŞVURU YAPIN