Alanya Paragliding Heyecanını Yaşadınız Mı?

Yamaç paraşütü deneyimi olan ya da olmayan herkes Ulusky alanya paragliding bünyesindeki profesyonel tandem pilotlarımızla yamaç paraşütü yapabilir. Siz, aileniz ya da arkadaşlarınızla Alanya‘nın eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey konforlu kuşama oturmak ve pilotunuza aksiyon dolu veya sakin bir uçuş yapmak istediğinizi söylemek. Şehrin üzerinde sakin bir süzülüş, termik ya da akrobasiyle adrenalin dolu alanya paragliding uçuşu. Tamamen sizin ruh halinize kalmış. Şüphesiz ki bütün Ulusky misafirleri bu macerayı dolu dolu yaşıyorlar. Hatta 380 metre ve 700 metre gibi seçeneklerinizle uçuşunuzun keyifini dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Alanya’nın muhteşem şehir ve doğa manzarası, eşsiz güzellikteki Kleopatra plajı üzerindeki heyecan verici bir uçuş nefesinizi kesecek. Bu macera sizin ve sevdikleriniz için uzun yıllar unutulmaz bir hatıra olacak.

Alanya Paragliding Fiyat

Sıkça sorulan sorular arasında alanya paragliding fiyatları yer almakta.Burada paragliding fiyatı konusunda bizim önceliğimiz güvenliğe verilir.Çok uygun fiyatlı uçmak malzeme kalitesini düşürmek anlamını taşır.Bu sporun teknik bir hataya veya ticari bir kaygıya tanıyacak toleransı yoktur.Paragliding alanya firmaları arasından seçim yaparken önceliğiniz güvenlik olmalı.Güvenli tandem alanya paragliding hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Alanya Paragliding Uçuş Sürelerimiz Ne Kadar?

Uçuşlarımız minimum 15-20 dakika, maksimum 30 dakika kadar sürmektedir. Uçuş tecrübenizi konforlu, sakin bir uçuş ya da akrobasi uçuşu olarak siz kendiniz seçebilirsiniz. Deneyimli pilotlarımız sizleri seçimlerinize ve isteklerinize göre heycanlandıracak uçuşlar yapabilmektedirler.Uçuş modunuzu pilotlarımıza söyleyin ve gerisini tecrübeli alanya paragliding pilotlarımıza bırakın.Şirketimiz tüm pilotlarını kendi bünyesinde eğitmekte ve yıllarca güvenli uçuş sağlayabilmesi için gerekli akrediteleri oluşturmaktadır.


Tandem Alanya Paragliding Uçuş İçin Neye İhtiyacınız Var?

Macera dolu bir uçuş için ihtiyacınız olanlar:

  • Tercihen spor ayakkabı
  • Rahat bir kıyafet
  • Güneş gözlüğü
  • 1 Şişe su

Alanya Paragliding Güvenlik Önlemlerimiz Neler?

Ulusky 2008 yılından günümüze kadar Alanya’da yamaç paraşütü uçuş hizmetleri vermekte ve ayrıca bu spor için pilotlar yetiştirilmesine katkı sağlayan köklü bir eğitim kurumudur. Kurumumuzun mükemmel güvenlik kaydı ile gurur duyuyoruz.
Sürekli olarak 4 ana faktörü kontrol ederek sizin güvenliğinizi garantiliyoruz:

  • Pilotlarımızın yeteneği ve mental durumu,
  • O günkü hava şartları,
  • Yamaç paraşütü ekipmanlarımız

Firmamız bünyesindeki pilotların sertifikalarının tam ve yeterli olmasının yanı sıra en az 1000’den fazla uçuşunun olması gerekmektedir. Takımımıza katılmadan önce pilotlara 10 ila 20 test uçuşu yaptırmaktayız. Sadece en yetenekli ve tecrübeli pilotlar bizimle çalışabilmektedir. Pilotlarımız yorgunluktan ve stresten uzak olmalarını sağlamak bizim için oldukça önemli bir durumdur. Tüm pilotlarımızın her hafta en az 1 gün izin kullanma hakları mevcuttur ve bunu hakkı kullanmak zorundalardır.

Her gün hava durumunu en az 4 kere ve yine en az 4 farklı kaynaktan kontrol etmekteyiz. Sadece tüm hava şartları uçuş için güvenli olduğunda uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ulusky olarak sadece ve sadece en büyük ve en profesyonel yamaç paraşütü üreticisi markalarının ekipmanlarını kullanmaktayız. Düzenli olarak tüm malzemelerimizin; özellikle yamaç paraşütlerimizin ve yedek paraşütlerinin durumunu kontrol ederek güvenlik önlemlerimizi en üst düzeyde almaktayız.


Alanya Paragliding Uçuş İçin Gerekli Şartlar ve Limitler Neler?

5 Yaşından büyük ve 15 kg ile 100 kg aralığında olan herkes yamaç paraşütü uçuşu yapabilmektedir. Misafirlerimiz arasında zaman zaman 80-90 yaşında maceraseverler de yer almaktadır. Sara hastalığı (epilepsi) gibi uçuş güvenliğini riske atabilecek herhangi bir hastalığınız varsa rezervasyon yapmadan, uçuş satın almadan önce mutlaka bizimle iletişime geçip, bilgi alınız.Farklı özel hastalıklarınız için önceden bizlere bilgi vermelisiniz.Tecrübeli pilotlarımız size yardımcı olmak için elinden geleni yapacakdır.Güvenli bir paragliding alanya deneyimi yaşamanızı sağlayacaklardır.


Paragliding Alanya İletişim

Alanya paragliding rezervasyonunuz için bizi arayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan whatsapp butonuna tıklayarak anında ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bulunan rezervayon bölümünden online olarak uçuş rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

İletişime geçtikten sonra kararlaştırılan gün ve saatte servislerimiz sizi bulunduğunuz yerden almak için gelecekdir.Keyifli bir uçuş sonrasında yine servisimiz sizi dilediğiniz yere bırakacaklardır.