〉 Ücretsiz Servis

Ulusky eşsiz bir deneyim yaşamanız için her şeyi sizin için düşünüp, planladı. Uçuşunuz için sizi otelinizden alarak, uçuş alanına kaliteli ve konforlu araçlarımızla ulaştırmaktayız. Uçuşunuzun tamamlanmasının ardından sizi tekrar servislerimizle otelinize kadar bırakıyoruz ve tüm bunları ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.


 

〉 Uçuş Ekipmanları

Size uçuşunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları biz sağlıyoruz ve size sadece gökyüzünde manzaranın tadını çıkartmak kalıyor. Uçuşunuzu daha keyifli bir hale getirmek için dilerseniz aşağıdaki listeye bir göz atabilirsiniz.

  • Spor ayakkabı
  • Rahat edebileceğiniz kıyafet
  • Güneş gözlüğü
  • 1 Şişe su

 

〉 Özel Sağlık Sigortası

Ulusky’ın tecrübeli ve profesyonel uçuş pilotları her daim önce sizin sağlığınızı düşünerek hareket ederler. Bu nedenle uçuşunuzu tamamen güvenli bir şekilde tamamlayacağınızı size garanti edebiliriz. Yine de yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda size özel sağlık sigortasını ücretsiz olarak sunuyoruz ve sizi tüm güvenlik önlemlerimizin yanısıra eksta olarak bu şekilde de güvence altına da almış oluyoruz. İçiniz rahat olarak bu eşsiz deneyimi yaşamanız bizim için oldukça önemli.