Yamaç Paraşütü P3 Eğitimi

İndirim!

Yamaç Paraşütü P3 Eğitimi

5.225,00 

Ulusky’nın profesyonel eğitmen kadrosu tarafından hazırlanan ve THK onaylı P3 ileri seviye yamaç paraşütü eğitim kursudur. Şimdi bu kursu kredi kartınızla %5 indirimli ve kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Açıklama

6 Gün süren Yelken Uçuş Eğitimi kliniğinde iki gün dümdüz zeminde yapılan kiting çalısmasıyla adaylar, paraşüt ile ters kalkışın ilk aşaması olan düz ve çapraz kolon & fren kiting yapmayı öğrenirler. Kiting ile beraber ters kalkış tekniklerini geliştirirler. Reflekslerini bu konuda oturtmuş adaylar Alanya’da ilk kalkışlarını gerçekleştirirler. Kalkıştan hemen sonra oturmayı ve banda kalmalarını sağlayacak efektif dönüşler yaparlar. Soaring dönüşleri bu çalışmanın en önemli konusudur. Nerede ve nasıl soaring dönüşü yapacaklarını bu soaring dönüşlerini nasıl durduracaklarını öğrenirler.

Kurs tutma denilen tepeye paralel uçuş yeteneğini kazanırlar. Telsiz kontrollü gerçekleşen bu uçuşlarda amaç katılımcının sakin bir şekilde harnesine oturması kurs çizgisini tutturarak düz bir hat üzerinde gidebilmesi, dönüşlerini çok etkili yapabilmesi, salınımlara doğru cevaplar verebilmesidir. Eğitmeni ile birebir yapacagı uçuşlarda eğitmenin havadan direktifleri ile yan yana uçuş gerçekleştirir. Eğitmenin anlık komutları ve düzeltişleri bu konuda katılımcının ilerleyişini hızlandıracaktır. Kalkış yaptığı tepede iniş noktasını belirleyerek buraya belirli bir açıda yaklaşır ve top-landing gerçekleştirir. Güvenli geniş açılı ve dar açılı top landing methodlarını öğrenirler ve uygularlar.

Bu kurs hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Alışveriş Sepetim
Sepetinizde ürün yok
Alışverişe Devam Et